Продавець Інтернет - магазин інструментів LoveTools.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
2692 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Інтернет - магазин інструментів LoveTools.com.ua
+380 (96) 535-74-94
+380 (50) 530-81-36

Викрутки

ВИКРУТКИ

У цій групі представлені різні види викруток (реверсивні, ударні, діелектричні, тестери напруги, тримачі біт, викрутки-воротки, трещоточные викрутки, динамометричні) як поштучно, так і в наборах. Також є двосторонні насадки, викрутки з гнучким валом і магнітними наконечниками.

Асортимент викруток представлений якісними торговими марками, які позитивно зарекомендували себе на ринку інструменту: Gross, MTX, Sparta, Стандарт, Сталь, Toptul, Sturm та інші.

Викрутки – це один з найпопулярніших і незамінних ручних інструментів. Він використовується при закручуванні і відгвинчуванні різних кріпильних виробів з різьбою.

Існує кілька видів викруток в залежності від типу кріпильного елементу. Так, найбільш популярними є хрестові, викрутки.

·       Хрестова викрутка використовується для кріпильних елементів, що мають хрестоподібний шліц. Дані викрутки відрізняються за типом шліца (PH; PZ), розміром і матеріалом, з якого вони виготовлені. Так, шліц PH є типовим варіантом, а PZ – покращеним, оскільки за рахунок зміненого кута скосу і додаткових насічок дозволяє викрутку краще триматися в кріпленні, закручувати елементи з великою голівкою і створювати високий крутний момент. Хром-ванадієва сталь вважається найбільш якісним і міцним матеріалом для таких викруток.

·       Шлицевая (плоска) викрутка використовується для кріпильних елементів, у яких плоский шліц. До числа плоских викруток відносяться діелектричні (ізольовані), ударні силові (для роботи з туго затягнутими кріпленнями), реверсивні (з храповим механізмом), з двостороннім стержнем (для роботи з різним типом шліца), з насічками на робочому жалі (для більш тісного контакту з кріпленням), з алмазним або твердосплавним покриттям жала (для більшої довговічності і стійкості до механічних пошкоджень), намагнічені (дозволяють легше утримати кріплення) і деякі інші.

·       Ударні силові викрутки використовуються для роботи з туго затягнутими елементами. Вони застосовуються спільно з молотком: відкручування або закручування кріплення відбувається при ударі по спеціальному хвостовика рукоятки викрутки. З допомогою спеціального механізму інструмент створює достатнє зусилля, яке перетворюється в обертальний момент. Завдяки квадратному наконечника ударної викрутки можна використовувати різні насадки. Таким чином, даний вид викрутки дозволяє відкрутити та/ або закрутити кріплення, з яким не впораються інші.

·       Реверсивні викрутки завдяки храповим механізмом дозволяють жорстко фіксувати стрижень і вільно обертатися при зворотному русі. Тому працювати з даним типом викруток можна не змінюючи положення рук і не відриваючи інструмент від кріплення. Це дозволяє виконувати роботу швидше, ефективніше і легше, ніж з допомогою звичайної викрутки.

·       Викрутки з набором насадок представляють собою повноцінний набір інструмента, що має кілька різних за формою і розміром шліца насадок для однієї викрутки. Такий інструмент є компактним і універсальним: в викрутку можна вставити як різні насадки, так і цілі насадки зі стрижнем.

Також існують викрутки з додатковими елементами. Наприклад, зі спеціальним кабелем, який забезпечує легку роботу інструментом у важкодоступних місцях.  

·       Діелектричні (ізольовані) викрутки використовуються при роботі з кріпленням на деталях, які знаходяться під напругою. Спеціальний ізолюючий складу, яким покриті стрижень і рукоятка викрутки, дозволяє захиститися від електричного струму. Зручні рукоятки даних викруток перешкоджають прослизанню інструменту в руці.

·       Фазометр використовується для того, щоб можна було виміряти показник напруги і струму в електромережах. Лампочка-індикатор на ручці інструменту спалахує при контакті з джерелом напруги.

·       Індикатори напруги – це два пристрої, які покриті ізоляційними матеріалами і з'єднані один з одним проводом. За допомогою цього інструменту визначають показники різниці для електричних установок постійного і змінного струму. Під час протікання активного струму через індикатор напруги газорозрядна лампа загоряється.

·       Набори отверточних насадок використовуються при роботі з кріпленнями різного розміру і форми. Якість насадок забезпечується спеціальними матеріалами, з яких вони виготовлені – комплексно-легованої сталі і хром-ванадієвої сталі. Існують різні види насадок, які відрізняються за типом шліца: PH (хрестоподібний шліц), PZ (хрестоподібний шліц з додатковими насічками), прямі і Torx (шліц у формі шестикутної зірки).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner